Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 26 Janar 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS,  e premte 26 Janar 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Ka diçka për të zgjidhur në dashuri, prandaj ndaj mos kini frikë të përballeni me biseda të vështira. Në punë do të keni mundësi të merrni diçka më shumë se zakonisht dhe ndoshta edhe një konfirmim të këndshëm. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Nuk do të zhgënjeheni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 janar 2024), mund të ketë diskutime në dashuri, ndaj bëni kujdes me fjalët tuaja. Për sa i përket sferës profesionale do të vijnë kënaqësitë, por mjafton t'i kushtoni vëmendje disa kolegëve të Luanit apo Peshores.

BINJAKËT

Vëmendje maksimale në dashuri sepse yjet nuk janë në anën tuaj sot dhe mbi të gjitha humori është paksa i ulët. Nga ana profesionale, megjithatë, të gjitha përpjekjet do të shpërblehen. Do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në dashuri dhe në jetën private.

GAFORRJA

Nuk është një periudhë e jashtëzakonshme për dashurinë, ndoshta ka pak mëri ndaj partnerit, por herët a vonë do t'ju duhet të përballeni edhe me biseda të vështira. Në punë, megjithatë, pavarësisht lodhjes, është një periudhë e mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 janar 2024), dita nis me shumë lodhje që do të ketë ndikim si në dashuri ashtu edhe në punë. Ndjenjat janë lënë pak mënjanë për shkak të shumë angazhimeve profesionale të cilat tani janë qendra e ditëve tuaja, por të paktën në fundjavë përpiquni të rikuperoni.

VIRGJËRESHA

Kënaqësia dhe madje disa lajme dashurie do të vijnë në fund të muajit të ardhshëm. Sot ka pak nervozizëm, sidomos në orët e para të ditës, atëherë do jetë pak më mirë. Përveshni mëngët.

PESHORJA

Është një ditë e bukur për të rikuperuar pak energji dhe pozitivitet. Vini nga një periudhë ku dashuria bëhet sërish harmonike dhe puna të jep kënaqësi të madhe.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 janar 2024), prisni kënaqësi të madhe në dashuri dhe për zemrat e vetmuara gjithashtu një takim interesant. Shfrytëzojeni favorin e yjeve dhe merrni një moment në punë për të rimbushur bateritë tuaja.

SHIGJETARI

Duhet të keni pak qartësi në zemrën tuaj sepse ka ende një konfuzion. Është një kohë me fat në punë ndaj prisni konfirmime të këndshme. Do të shihni që do të keni shumë sukses në çdo fushë. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

BRICJAPI

Venusi i bukur sjell shumë emocione në jetën tuaj. Ka ende shumë pasiguri në punë, por tani për tani, duhet të jemi të durueshëm dhe të përpiqemi të japim më të mirën tonë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Përveshni mëngët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 janar 2024), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot mund të ketë disa përplasje. Në punë, megjithatë, është një periudhë e favorshme, teksa të gjitha përpjekjet tuaja më në fund do të shpërblehen. Do të ketë mundësi të mëdha për sukses në çdo fushë.

PESHQIT

Nëse në çift ka pasur probleme kjo është dita e duhur për tu rikuperuar. Për sa i përket punës, është një periudhë paksa e sheshtë por koha për të shkëlqyer do të vijë së shpejti.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH