Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 19 Janar 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e premte 19 Janar 2024

Paolo Fox

DASHI

Po përjetoni një fazë pasigurie, në këtë periudhë do të jeni më të përpiktë se zakonisht. Ju nuk duhet të keni frikë nga goditjet e mëdha nëse nuk dëshironi t'i shkaktoni ato vullnetarisht. Për sa i përket punës, armatoseni me durim kur përballeni me angazhimin ndonjëherë urgjent që do t'ju kërkohet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox-it (e premte 19 janar 2024), pas një periudhe revolucionesh të vogla apo të mëdha personale, tani jeni duke u “vendosur”. Mundohuni të gjeni disa devijime për t'i ndarë dhe përjetuar me dashurinë tuaj. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje parave. Mund të ecni përpara sepse vendosmëria që po gjeni ditë pas dite ju mbron nga vendimet dhe direktivat.

BINJAKËT

Kjo që po përjetoni është sigurisht një periudhë më e mirë se në fillim të muajit. Ato pak situata të kundërta përjetohen me më shumë vetëdije. Pas pak ditësh Venusi nuk do të jetë më kundër.

GAFORRJA

Emocioni i shkeljes apo “komplikimi” me çdo kusht do të përfundojë duke të marrë dorën... Duhet të kuptosh se sa e rëndësishme është dashuria. Për sa i përket punës, prisni disa përgjigje. Zgjidhjet më të mira nga mesi i shkurtit, por ndryshimet mund të diskutohen tani.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 janar 2024), ka shenja të një rifillimi të mundshëm të dialogut dhe ato duhen respektuar, kujdes nga përplasjet e shpejta, çdo takim i ri do të duhet të vlerësohet me shumë kujdes. Ditët fituese janë nesër dhe e shtuna, mos e nënvlerësoni një takim... Përsa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një projekti të ri këtë javë mund t'ju japë intuitën e duhur.

VIRGJËRESHA

Konfirmimi mund të arrijë në fund të muajit, një miqësi bëhet diçka më shumë! Mos e përjashtoni mundësinë e një dashurie të re. Për sa i përket punës, transferimeve të zyrës, ndryshimet në vazhdim. Në jetën tuaj gjërat më të bukura dhe rastet më të rëndësishme janë rezultat i meditimeve të duhura.

PESHORJA

Tranziti i favorshëm i Venusit vazhdon. Çdo situatë kritike apo polemika duhet të sqarohet më së voni deri në fillim të shkurtit. Sa i përket punës, qielli ofron bashkëpunime të rëndësishme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte, 19 janar 2024), po përpiqeni të gjeni një pikë referimi, pak më shumë siguri. Prandaj, është e mundur të imagjinoni miqësi që mund të bëhen diçka e rëndësishme dhe e thellë nëse zemra ka qëndruar vetëm për ca kohë. Situata në shtëpi po përmirësohet dhe ditët më të mira për të provuar rrugë të reja dashurie janë fundjavat... Për sa i përket punës, nëse jeni në pritje të një përmirësimi, do ta merrni në fund të shkurtit.

SHIGJETARI

Po përjetoni një javë me Venusin në shenjën tuaj, një ngjarje për t'u shfrytëzuar pasi sjell pasion! Duhet përmendur veçanërisht dëshira për të dashuruar, e cila është më e fortë në ditë të caktuara të javës. Sa i përket punës, përvojat e kaluara sjellin sukses dhe sfondin e duhur për punë të reja.

BRICJAPI

Edhe pak javë dhe Afërdita do të jetë në shenjën tuaj, nuk duhet të mbajmë mënjanë asnjë lidhje që lind në këto ditë... Të tjerët, sado të kuptueshëm që të jenë, jo gjithmonë e kuptojnë plotësisht atë që po ndodh brenda jush. Për sa i përket punës, do të mund të merret një çmim deri në fund të janarit.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 janar 2024), pas zënkave të muajit të kaluar për shumë çifte është koha për një armëpushim, një tarifë e dukshme sharmi i vjen në ndihmë edhe beqarëve. Për sa i përket punës, kjo është periudha e duhur për të planifikuar ngjarjet që do të çojnë në aksione të mëdha dhe realizimin e ideve të rëndësishme deri në fund të majit.

PESHQIT

Po përjetoni një periudhë sigurie për ndjenjat tuaja. Marrëdhëniet duhet të konsiderohen me entuziazëm edhe nëse ato nisin vetëm nga një premtim dashurie që ende nuk është konsoliduar. Për sa i përket punës, konfirmimet dhe një bonus i vogël mund të mbërrijnë në fund të muajit tjetër, në fillim të shkurtit.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH