Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 19 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 19 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Ka të ngjarë të zgjoheni të lodhur dhe të irrituar. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve tuaja me familjen tuaj, jini më pak të mërzitur dhe më të durueshëm se zakonisht. Në mbrëmje do të filloni të gjeni pak paqe të brendshme.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 qershor 2024), Afërdita është rikthyer me forcën e saj proverbiale dhe gjatë orëve në vijim do t'ju japë aftësinë për të kapërcyer dhimbjet e dashurisë me të cilat jeni përballur në të kaluarën.

BINJAKËT

Ky është një moment shumë fitimprurës për ata që kanë projekte për të nisur. Dashuria? Ata që janë ndarë do të mund të ecin përpara. Jupiteri në këtë shenjë është mbrojtës, me fat dhe inovativ. Duhet t'i përdorni këto ditë për t'u rikuperuar fizikisht.

GAFORRJA

Venusi dhe Mërkuri sapo kanë hyrë në shenjë, në këtë pikë mund të prisni ndryshime pozitive. Kushdo që pret një punë do të marrë një lajm të mirë. Këto janë kohë të mira për të vetëpunësuarit.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 qershor 2024), me kalimin e kohës, gjatë orëve të ardhshme do të rifitoni forcën dhe energjinë. Fundi i qershorit do të ndihmojë çiftet në vështirësi të gjejnë harmoninë dhe një mënyrë më të mirë për t'u shprehur për të kuptuar më mirë nevojat e tjetrit.

VIRGJËRESHA

Më në fund do të fillojë një fazë e re. Gjatë orëve të fundit keni pasur probleme të ndryshme në punë, tani e tutje dhe deri në fund të muajit duhet të zgjidhni problemet që lidhen me të. Ju duhet të rishikoni me kujdes kontratën tuaj të re të punës.

PESHROJA

Nëse keni pasur probleme në të kaluarën në lidhje me familjen ose shtëpinë, duhet t'i kushtoni më shumë vëmendje. Një shesh i Mërkurit do të nxjerrë në dritë disa probleme të vjetra që do ju bëjnë pak nervozë…

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 qershor 2024), pas pak ditësh do të mbështeteni nga katër planetë: duhet të përgatiteni për të përjetuar ngjarje të reja dhe emocionuese, për të takuar njerëz që mund të jenë të rëndësishëm për punën tuaj. Dashuri e mire.

SHIGJETARI

Kohët e vështira për fat kanë kaluar. Tani e tutje rruga juaj vazhdon tatëpjetë. Injoroni plotësisht kritikat që të tjerët mund t'ju bëjnë. Afërdita ka një aspekt pozitiv dhe mund të filloni të bëheni të pasionuar pas njerëzve dhe projekteve të reja.

BRICJAPI

Gjysma e dytë e muajit do t'ju kërkojë të ngadalësoni, disa prej jush do të detyrohen të ndalojnë. Stresi dhe tensioni i tepërt po ju ndërpresin. Vazhdoni të lini që provokimet të rrëshqasin mbi ju.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 qershor 2024), kjo nuk është një kohë e favorshme për kompromis. Nuk është as të rrezikosh. Ju duhet të veproni vetëm kur ndiheni të sigurt.

PESHQIT

Tani e tutje do të vijnë zgjidhje, ngjarje të reja e të këndshme si takimet. Mund të lindë një dëshirë e ndryshme për t'u rebeluar nga kushtëzimi i vjetër. Do të jetë e vështirë të shkosh deri në fund të qershorit pa u dashuruar…

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH