Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 14 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 14 shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Fol vetëm nëse është e nevojshme: kur mendon se ke të drejtë dhe kur mendon se ke forcën për të thënë gjërat e duhura, e bën me një lëvizje, por shmangu më mirë. Lajme të mundshme në punë, por rezultojnë të nxehta. Me kalimin e kohës ia vlen të kalosh edhe valën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 14 shkurt 2024), duke filluar nga e enjtja Marsi hyn në shenjë duke dhënë një aluzion të parë fuqie që do të jetë edhe më e dobishme për të gjitha projektet që keni në mendje, në muajt e ardhshëm. Në këto orë favorizohen takimet dhe marrëdhëniet në përgjithësi.

BINJAKËT

Për ju ky nuk është një muaj ideal për dashuri të reja. Mbetet një qiell shumë i qetë për ata që tashmë kanë një histori, e cila megjithatë nuk ngjall më shumë emocione.

GAFORRJA

Në orët në vijim disa situata pune dhe jo pune do të forcohen. Më pas nga data 10 mars, Urani do të bëhet sërish i favorshëm dhe do të mbërrijnë më të mirat... Është e qartë që para kësaj diçka duhet të sqarohet në dashuri, por Afërdita në kundërshtim mund të frenojë edhe dëshirën për të folur dhe për të sqaruar çështje të ndryshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 14 shkurt 2024), është një periudhë fuqie falë Hënës, që do të jetë në shenjë. Projektet tuaja janë mjaft të rëndësishme, por disa mund të mos bien dakord. Gati për të luftuar?

VIRGJËRESHA

Sa më tej të shkojmë në këtë 2024, aq më shumë siguri do të keni derisa të kurorëzoni një ideal të madh ose një ëndërr të vogël deri në fund të vitit. Komplikacionet e janarit duhen kapërcyer pjesërisht. Ka ende disa probleme të vogla fizike, për të kapërcyer.

PESHORJA

Shumë shpesh keni ndjesinë e qartë të luftimit në një mjedis njerëzish, që janë jo vetëm të pasaktë, por edhe të paqartë. Keni një dukshmëri të caktuar por mund të akuzoheni edhe për diçka që as e keni bërë dhe as nuk e keni menduar... Debatet në dashuri duhen shmangur. Tani nuk është as koha.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 14 shkurt 2024), puna nuk ju mjafton në jetë, gjithashtu dashuria është shumë e rëndësishme dhe takimet e kësaj periudhe janë interesante. Kjo ditë ndihmon për të rikuperuar pak qetësinë e brendshme. Ju pret një e ardhme më e mirë.

SHIGJETARI

Me këta yje mund të vendosni vërtet se çfarë të bëni. Sigurisht nuk jeni njerëz që i vendosni vetes kufij, që ndaloni sepse besojnë se nuk janë në nivelin e duhur, se nuk janë mjaftueshëm të rritur, se nuk kanë më besim. Një projekt i ri më në fund mund të fillojë.

BRICJAPI

Do të përjetoni një javë plot diskutime. Mundohuni të bëni diçka ndryshe, mos u lodhni dhe shmangni komplikimet. Në këtë ditë reflektoni mirë se cilat janë kushtet edhe në planin sentimental.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 14 shkurt 2024), miqësitë e lindura së fundmi nuk duhen hedhur poshtë. Marrëdhëniet që po bëhen sërish të rëndësishme këto ditë nuk duhet të merren lehtë. Ajo që ka lindur tani do të zhvillohet nga marsi. E ardhme më e mirë? Tani është e mundur.

PESHQIT

Çdo ndjenjë duhet të shprehet lirshëm. Yjet janë në anën tuaj, me një Venus të favorshëm, ndërsa zemrat e vetmuara do të fillojnë të shikojnë përreth. Jupiteri disonant ju këshillon të qëndroni të qetë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH