Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 26 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 26 shkurt 2024

Nga Paolo Fox


DASHI

Java do të hapet me kombinimin astral të Venusit dhe Hënës që do t'ju bëjë shumë të ndjeshëm ndaj dashurive. Në dashuri, për këtë arsye, kushtojini vëmendje marrëdhënieve konkrete.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 26 shkurt 2024), dashuria do të favorizohet gjatë fundjavës së ardhshme, duke filluar nga e premtja me Venusin që hyn në shenjë. Sa i përket punës, diskutimet janë afër…

BINJAKËT

Hëna në shenjën tuaj në fillim të javës do t'ju bëjë më pak të dashur dhe racionaliteti do t'ju marrë përsipër emocionet. Për këtë arsye do jeni shumë nervozë edhe në punë. Relaksohuni…

GAFORRJA

Një javë dashurie ju pret me Venusin në shenjën që do t'ju bëjë të dashur dhe pasionant. Hëna në shenjën tuaj të enjten do të garantojë momente të shkëlqyera dashurie.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 26 shkurt 2024), java do të hapet me Hënën në shenjë e cila do të prodhojë një ndikim të shkëlqyeshëm dhe shumë ambicioz. Sensi juaj i humorit do jetë shumë i fortë duke filluar nga e kjo e hënë dhe do të arrini të shkëlqeni në punë.

VIRGJËRESHA

Afërdita do të marrë një pozicion të favorshëm në treshe dhe sensualiteti do të jetë i dukshëm. Kini kujdes që të mos jeni grindavec në çift: mos e lini veten të kapur nga mendimet e tepërta. Çlirojeni mendjen.

PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme do të jeni shumë të dashur dhe të shoqërueshëm falë ndikimit të Hënës. Gjërat do ndryshojnë gjatë fundjavës. Mërkuri do ju bëjë më të komunikueshëm në punë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 26 shkurt 2024), gjatë orëve dhe ditëve në vijim do të jeni gati për të dhënë më të mirën tuaj: do të jeni mendjemprehtë dhe të përqendruar dhe në punë. Në dashuri, pozicioni i ri i Mërkurit mund t'ju mbyllë për komunikim konstruktiv.

SHIGJETARI

Java që do të nisë do të jetë paksa e papritur përsa i përket ndjenjave për shkak të hënës në kundërshtim që mund të krijojë një bllok emocional. Gjithçka po shkon mirë.

BRICJAPI

Disa probleme po vijnë, por falë yjeve të favorshëm do të kapërceni gjithçka mirë. Në dashuri, përpiquni të mos e lini veten të kapërceheni nga dyshimet dhe xhelozia.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 26 shkurt 2024), Hëna te Binjakët do t'ju garantojë një mënyrë më ironike dhe më të kontrolluar dashurie. Mërkuri në shenjë do të mprehë një mënyrë më të lirë dhe më intuitive të dashurisë. Puna paraqitet mirë.

PESHQIT

Gjatë kësaj jave Mërkuri do të kalojë përmes Ujorit, por gjithmonë mund të mbështeteni te Venusi, i cili do të ketë një ndikim pozitiv tek ju. Në dashuri do të përjetoni pasion të pakufishëm.
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH