Horoskop

HOROSKOPI I DITËS: E hënë 1 janar 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS: E hënë 1 janar 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Java e re që nis, e hënë 1 janar 2024, premton të jetë fantastike; hapet një muaj e një vit reflektimi, të themi sentimentalisht, për ata që nuk kanë ende një histori. Ka ardhur koha për të ecur përpara.


DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 janar 2024), beqarët janë të rrethuar nga një atmosferë e bukur, ndërsa ata që duan njëri-tjetrin mund të fillojnë të bëjnë planet e dasmës duke filluar që tani. Guxim! Çojeni veten në aventura të reja.

BINJAKËT

Ditët e fundit po vijnë me Venusin në shenjë. Ditët rreth të mërkurës do të ofrojnë mundësi për çiftet, prandaj mund të mendoni për të çuar përpara një projekt si martesa, bashkëjetesa apo një fëmijë... Lajme së shpejti.

GAFORRJA

Për beqarët, njohjet e reja do të jenë të rëndësishme. Një histori e lindur në këtë periudhë mund të kthehet në diçka vërtet të rëndësishme dhe të veçantë. Vjen një kohë interesante që çiftet të kuptojnë se çfarë nuk funksionon. Hap themelor për të zgjidhur gjithçka.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 janar 2024), për beqarët vijnë ditë më të mira në krahasim me ato të mëparshmet. Nëse çiftet kanë baza të mira, ata mund t'i kapërcejnë debatet me shkathtësi dhe thjeshtësi.

VIRGJËRESHA

Java që po nisë do të jetë fantastike sidomos për beqarët, të cilët më në fund janë gati të rikuperohen, ndërkohë që disa çifte tashmë prej pak kohësh po luftojnë me konkurrencën e kotë.


PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme zemrat e vetmuara dhe ato që përjetojnë emocione të pasigurta do të duhet të jenë të kujdesshme. Për çiftet, Jupiteri së shpejti nuk do të jetë më kundër: qetësia mund të kthehet pas një periudhe stresi dhe tensioni. Kjo vlen edhe për punë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 janar 2024), për beqarët, harrimi i hidhërimit nuk është kurrë i lehtë, por duhet të provoni. Nëse në çift ka dyshime, është e drejtë t'i ekspozoni për të arritur në sqarim. Vendosni një pikë në të.

SHIGJETARI

Ju pret një javë e mirë. Për beqarët, periudha aktuale është një periudhë verifikimi, ndërsa këshilla për çiftet është të shmangin diskutimet. Kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme…

BRICJAPI

Mbajini edhe pak. E premtja ishte një ditë e mirë për beqarët. Ata që, nga ana tjetër, kanë qenë të dashuruar për një kohë të gjatë, duan ta thellojnë lidhjen. Mund të jetë koha e duhur për të realizuar një ëndërr…

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 janar 2024), disa beqarë ndonjëherë duken të hutuar nga dashuria; në jetën në çift është e mundur të rikuperoni një marrëdhënie në krizë. Por gjithçka varet nga çifti. Vullneti i të dyve do të jetë themelor.

PESHQIT

Beqarët janë të lënduar nga e kaluara dhe janë në kërkim të sigurisë. Raportet e përfunduara nuk mund të rikuperohen. Mos u dorëzo dhe mos u dëshpëro. Kjo vlen edhe për punën nëse ka vonesa ose diçka nuk po shkon mirë.

Poll
SHQIPENGLISH