Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 7 mars 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 7 mars 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Mund ta shfrytëzoni këtë moment për t'u afruar me dikë, me të cilin nuk keni dëgjuar prej kohësh. Për sa i përket punës, Marsi është në aspekt aktiv: perspektivat për të ardhmen janë po ashtu të mira.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 7 mars 2024), energjia në orët e ardhshme do të jetë e mirë për dashurinë: do të keni mundësi të planifikoni projekte të reja. Për sa i përket punës, Urani është në shenjë dhe sjell dëshirën për ndryshim. Revolucion në horizont? Kontratat e reja sigurisht që janë në rrugë për ata që janë të vetëpunësuar.

BINJAKËT

Ka përmirësime të ngadalta në dashuri. Hëna është në shenjën tuaj, por tensionet mbeten mes të ndarëve. Sa i përket punës, konfirmimet po vijnë. Ata që ushtrohen prej kohësh dhe janë të përkushtuar do të kenë një surprizë të këndshme.

GAFORRJA

Për një kohë të gjatë do ta keni Venusin përballë: tani më në fund po vijnë një lajm i mirë. Edhe në punë tensioni është pas jush, nëse keni ngecur për një kohë të gjatë, më në fund po rikuperoheni. Ejani, le të fillojmë sërish!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 mars 2024), kini kujdes në dashuri: Afërdita ka nisur një tranzit të diskutueshëm, gjërat mund të mos shkojnë ashtu siç dëshironi apo siç i keni imagjinuar. Puna? Edhe këtu nevojitet durim dhe mund t'ju duhet të rishikoni disa marrëveshje.

VIRGJËRESHA

Situata është e dobët, e dobët... Mund t'ju duhet të bëni vetëm gjërat thelbësore në dashuri. Në orët e ardhshme do të jeni intolerant për shkak të Hënës disonante. Rrini aty dhe çdo gjë do të kalojë së shpejti.

PESHORJA

Në dashuri yjet janë me ju: nëse jeni vetëm, përpiquni të bëni njohje të reja. Për sa i përket punës, situata nuk është më e mira: do të dëshironit të fitoni, por nuk mundeni. Punoni shumë. Mundësi e lidhjes së ndonjë kontrate brenda muajit maj. Tregoni vlerat tuaj për të gjithë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 mars 2024), në dashuri ju pret një fundjavë në të cilën mund të rikuperoheni. Prisni edhe disa orë të tjera. Mërkuri kthehet në shenjën tuaj dhe ju ndihmon. Po vjen edhe një moment i favorshëm në punë.

SHIGJETARI

Do të jetë një ditë e përmbajtur: në dashuri është më mirë të mos e teproni, sepse jeni shumë të lodhur për shkak të Hënës në kundërshtim me ju. Keni shumë plane për punën, por në orët e ardhshme do të jetë më mirë për ju të kufizoheni në vëzhgimin e gjërave. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë edhe më mirë.

BRICJAPI

Situata është më e mirë në dashuri, por nëse keni probleme duhet të flisni menjëherë për këtë. Nëse keni biznesin tuaj, një lajm i mirë po vjen. Mundësi për t'u shfrytëzuar. Kapini ato shpejt dhe mos i lini t'iu rrëshqasin.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 mars 2024), Hënë interesante në dashuri, por mos u kapni shumë pas kujtimeve. Një periudhë e mirë për punë, projekte interesante në horizont. Më në fund mund të bëni kërkesa të rëndësishme.

PESHQIT

Ka ende pak trazira në dashuri, megjithatë duke filluar nga e nesërmja do të mbërrijë pak rikuperim. Për sa i përket punës, duhet të bëni shumë përpjekje dhe të bëni zgjedhjet e duhura. Jupiteri është në shenjë dhe premton lajme. Bëhuni gati dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH