Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e diel 25 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e diel 25 shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Në orët dhe ditët në vijim duhet të rrethoheni vetëm me njerëz, që janë pozitivë ndaj jush. Mbi të gjitha, do të thirren për ta bërë këtë të gjithë ata që u ndjenë pak të shqetësuar ose që iu desh të luftonin për të mbajtur pozicionet e tyre.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 25 shkurt 2024), nuk keni më hënën e kundërt që ju bëri të luftoni në një farë mënyre për të përballuar problemet në fillim të javës. Fundjavat janë ditë që mund të fillojnë t'ju bëjnë të reflektoni. Nëse ka diçka për të cilën duhet të flisni, bëjeni tani.

BINJAKËT

Është mirë të përfitoni nga ditët në vijim, veçanërisht sot, për të folur për dashurinë pasi në pjesën e dytë të fundjavës Afërdita do të jetë sërish aktive dhe do t'ju japë një dorë të madhe.

GAFORRJA

Gjatë ditës do të ndjeni nevojën të rrethoheni me njerëz të këndshëm dhe të mendoni pozitivisht. Mos u shqetësoni për problemet, prandaj përpiquni të relaksoheni. Ka nevojë trupi dhe mendja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 25 shkurt 2024), gjatë fundjavës (dhe në fund të muajit) pas shumë problemeve në çift më në fund do të duhet të bëni një zgjedhje. Merrni një vendim. Ndiqni zemrën apo mendjen tuaj? Për ju është zgjedhja.

VIRGJËRESHA

Në ditët në vijim do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje rinovimit të një marrëveshjeje pune në skadencë. Përdorni mirë kokën, mos merrni vendime të nxituara. Mund të pendoheni më shumë se sa mendoni.

PESHORJA

Është e rëndësishme të filloni të shpresoni sërish në dashuri, veçanërisht duke pasur parasysh atë që do të ndodhë gjatë kësaj dite, pra kthimin e një Venusi të favorshme që do t'ju japë një dorë të shkëlqyer. Do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë, por do t'ju duhet të përveshni mëngët.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 25 shkurt 2024), në orët në vijim beqarët duhet të përpiqen të shmangin momentet e tensionit sidomos në ditët pas fundjavës. Ndërkohë, përpiquni të shijoni pak qetësi këtë fundjavë.

SHIGJETARI

Një tranzit shumë i bukur do të fillojë dhe dikush mund të dashurohet brenda natës. Lajm fantastik për ju. Një moment për t'u shijuar në maksimum. Ndiqni zemrën tuaj deri në fund. Guxim! Por gjithmonë përdorni kokën dhe nuk do të zhgënjeheni.

BRICJAPI

E tanishmja është një periudhë e yjeve të favorshme, mos kërkimi i dashurisë do të ishte mëkat. Një keqardhje e tillë. Mos i hiqni kohë dashurisë, mund të pendoheni shumë shpejt. Gjithmonë ka kohë për çështje të tjera. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 25 shkurt 2024), për disa, një periudhë takimesh transgresive, të veçanta, magjepsëse do të fillojë. Për sa i përket punës, situata për shumicën prej jush është e qëndrueshme. Por kini kujdes: mbajini antenat gjithmonë drejt. Qëndroni vigjilent.

PESHQIT

Po kaloni një kohë interesante. Sidomos për ata që duan të martohen apo edhe të kenë një fëmijë. Mendoni seriozisht për të bërë plane të rëndësishme, por bëjeni me kokë dhe zemër. Ju nuk mund të përballoni goditjet e mëdha. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH