Horoskop

Dy shenjat që nuk duhet të bëjnë lëvizje të çuditshme sot

Shkruar nga Liberale

Dy shenjat që nuk duhet të bëjnë lëvizje të

Me Hënën në Akrep do të jemi mjaft të rezervuar, por edhe të heshtur, duke mos dashur të ndajmë mendimet dhe ndjenjat me të tjerët.

Por nuk do të mungojë pasioni dhe tensioni, i cili do të dalë shumë në mbrëmje me kundërshtimin e tij ndaj Uranit në Demi.

Ata që do të duhet të jenë më të përmbajtur në financat dhe romancën e tyre dhe të mos humbasin kontrollin, duke bërë lëvizje impulsive, vetëm për të mbuluar boshllëqet e tyre, janë Peshorja dhe Dashi.

Megjithatë vështirë se do të përmbahen dhe ka mundësi që të kenë edhe shpenzime të jashtëzakonshme apo surpriza të pakëndshme.

Poll
SHQIPENGLISH