Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme, e shtunë 30 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja e parë më  me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Luanit: zemra juaj rreh me shpejtësi të plotë për partnerin. Hëna funksionon në favorin tuaj…

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e shtunë 30 dhjetor 2023, është ajo e Akrepit: Hëna ju ka buzëqeshur sërish dhe ju do të jeni protagonistë të shumë situatave të bukura.

Poll
SHQIPENGLISH