Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme, e premte 15 mars 2024

Shkruar nga Liberale

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja e parë  më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e premte 15 mars, është ajo e Gaforres: fillon një fazë astrologjike shumë premtuese, plot ide, surpriza të këndshme por edhe kënaqësi në nivel pune.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Peshqve: është koha për të planifikuar gjëra të reja dhe për të nxjerrë në pah ambiciet tuaja.

Poll
SHQIPENGLISH