Horoskop

Dy SHENJAT më me FAT për ditën e nesërme, e hënë 29 prill 2024

Shkruar nga Liberale
Dy SHENJAT më me FAT për ditën e nesërme, e hënë


Shenja e parë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e hënë 29 prill 2024, është ajo e Dashit: shijoni momentin. Fillon një fazë rikuperimi e cila do të zgjasë disa ditë.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, 29 prill 2024, është ajo e Ujorit: Maji po triket dhe do të fshijë prillin që ishte shumë i rëndë për ju. Çfarë mund të dëshironi më shumë?!

Poll
SHQIPENGLISH