Horoskop

Dy shenjat e horoskopit që do të nxjerrin në pah hijeshinë e tyre sot

Shkruar nga Liberale

Dy shenjat e horoskopit që do të nxjerrin në pah hijeshinë e

Me Hënën në Peshore qetësia do të rikthehet deri në pasdite, ndërsa e marta do të ketë hirin dhe bukurinë dhe do të na duhet të balancojmë situatat dhe të zbusim dallimet që ekzistojnë rreth nesh, në mënyrë që të përmirësojmë marrëdhëniet tona. Përveç kësaj, tendenca jonë për të zbukuruar veten dhe hapësirën tonë do të jetë e fortë.

Dy shenjat që mund të bëjnë edhe blerje, të cilat do të rrisin moralin e tyre, diskutojnë çështje dhe ide financiare, mendojnë për marrëveshje, kërkojnë aleatë ose kanë një humor më dashuror janë Binjakët dhe Virgjëresha, pasi Hëna ndikon në datën 5 dhe 2 në jetën e tyre.

Nga ana tjetër, ata tërheqin dhe tërhiqen, flirtimi nga dhe drejt personit të tyre do të ketë të drejtën e tij, gjë që do t’ua rrisë edhe më shumë vetëbesimin, ndërsa është e mundur edhe një romancë e re, me perspektivë zhvillimi.

Poll
SHQIPENGLISH