Horoskop

Bëni kujdes! Këto shenja horoskopi po ju “tërheqin” në mjerim. Për kë bëhet fjalë?

Shkruar nga Liberale

Bëni kujdes! Këto shenja horoskopi po ju “tërheqin”

Luani

Edhe pse Luanët kanë disa cilësi të admirueshme, si bujaria, tiparet e tyre negative janë të tilla që kur hyjnë në një dhomë të tjerët i vënë re, jo për imazhin e tyre, por për aurën e tyre. Një Luan nuk është vetëm arrogant, një tipar personaliteti që shpesh shoqëron trimërinë, por ai nuk ka asnjë filtër kur flet, që do të thotë se ai fyen njerëzit majtas dhe djathtas pa marrë parasysh se si ndihen – është vetëkënaqësia e tyre që i bën ata t’i bëjnë njerëzit rreth tyre të mjerë.

Virgjëresha

Ajo mund të duket e ëmbël në fillim dhe e gatshme për të ndihmuar, por pas ndërveprimit të parë kjo ndryshon. Ata që i përkasin kësaj shenje janë po aq kritikë dhe të mprehtë sa çdokush tjetër. Askush nuk mund të bëjë gjëra si ata dhe për këtë duhet të vuajë dhe të jetë i pakënaqur. Në fund të fundit, vetëm një Virgjëreshë bën mirë dhe nëse ne nuk e njohim këtë, duhet të vuajmë, ose të paktën kështu besojnë ata që kanë Diellin e tyre në këtë shenjë.

Bricjapi

Ndoshta shenja më e palumtur – më vete dhe pa një shkak rrënjësor. Ndërsa shumica e njerëzve në dhomë e shohin gotën gjysmë të mbushur, Bricjapi jo vetëm që e sheh atë gjysmë bosh, por i quan budallenj ata që mendojnë ndryshe nga ai. Edhe në ditët e mira, një Bricjap është ende shenja më e ftohtë, dhe si çdo energji negative, është ngjitëse dhe po ashtu edhe mjerimi – i “ngjitet” të gjithëve.

Poll
SHQIPENGLISH