Horoskop

A jeni një prej tyre? Këto janë dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë më të mirën për veten sot

Shkruar nga Liberale

A jeni një prej tyre? Këto janë dy shenjat e horoskopit që

Deri në mbrëmje, Hëna do të jetë në Luan, duke na bërë më të guximshëm, vendimtarë dhe të gatshëm për të tërhequr vëmendjen te vetja. Ekstroversioni dhe temperamenti i zjarrtë që i karakterizojnë, si dhe dashuria e tyre për momentet e bukura dhe argëtimin, do t’iu rrisë dëshirën për të dalë dhe pse jo, ta kalojnë natën, me shoqërinë apo me të dashurit e tyre, duke shfrytëzuar sa më shumë të shtunën.

Të dy që do të ndiejnë nevojën për t’i ofruar vetes më të mirën, mund të shpenzojnë më shumë para dhe do të jenë në argëtim dhe humor të mirë janë Gaforret dhe Dashi, pasi Hëna godet aksin 2, respektivisht shtëpitë e tyre diellore të 5-të dhe të 5-të.

Përveç tërheqjes së vëmendjes, ka shumë gjasa që ata të kenë fat edhe në dashuri, pasi tërheqja e tyre ndaj seksit të kundërt do të jetë e madhe dhe nuk do të lënë askënd pa lëvizur.

Poll
SHQIPENGLISH