Magazinë

Gloria mbron finalisten e saj, Mariana “në sulm” për Dijonisin: Është legjendë

Shkruar nga Liberale

Gloria mbron finalisten e saj, Mariana “në sulm” për

Mentorët e 6 finalistëve kanë nisur “fushatën” për të nxjerrë në pah vlerat më të mira për secilin prej tyre.

Modelja Gloria Meshi, e cila është mentore e Baby G, tha se finalistja e saj nuk ka asnjë avantazh në lojë dhe se është më e mira.

“E imja nuk ka asnjë disavantazh. Ju flisni çfarë të doni. Është e avantazhuar nga të gjitha anët” , tha Gloria.

Ndërsa mentori Valer Kolnikaj kishte këtë mendim për finalistin e tij, aktorin Florian Agalliu: “Ky i imi është i disavantazhuar”.

Por pas nuk ngeli as mentore Mariana Kondi. Ajo është “hedhur në sulm” për finalistin e saj Dijonisin, duke thënë se ai është mbret dhe legjendë.

I imi është mbret. Është princ, legjendë”, tha Mariana.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH