Magazinë

FOTO/ Oriola Marashi "çmend" rrjetin, ja postimi i saj i fundit me rroba...

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Oriola Marashi "çmend" rrjetin, ja postimi i saj i fundit

Bukuroshja sapo na ka dhënë dozën e radhës të ëmbëlsisë, elegancës, por njëkohësisht duke u shfaqur edhe seksi.

Në 10 foto e fundit, modelja ka pozuar me bikini duke mahnitur të gjithë adhuruesit e saj.

Format perfekte dhe pozat e nxehta kanë çmendur ndjekësit të cilët kanë vërshuar me komente dhe pëlqime në rrjetet sociale.

FOTO/ Oriola Marashi "çmend" rrjetin, ja postimi i saj i fundit

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH