Magazinë

FOTO/ Megi Pojani nuk përmbahet, moderatorja e njohur shfaqet me bikini

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Megi Pojani nuk përmbahet, moderatorja e njohur shfaqet me bikini

Megi Pojani është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila po ngjitet ditë pas dite në karrierën e saj në televizion.

Bukuroshja u zgjodh për të prezantuar një nga programet për të rinjtë, “Përputhen”.

Megi u bë e njohur për publikun si aktore dhe më pas u kthye në një “showgirl” që rrëmbeu zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Po ashtu ajo është mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer në rrjetet sociale, ku shpesh publikon dhe foto provokuese.

Një nga foto e saj të fundit ishin ato me bikini e cila duket mjaft sek*si.

 

FOTO/ Megi Pojani nuk përmbahet, moderatorja e njohur shfaqet me bikini

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH