Magazinë

FOTO/ Luiz Ejlli ndan momentin e ëmbël me vajzën e tij, ja çfarë dedikimi i bën

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Luiz Ejlli ndan momentin e ëmbël me vajzën e tij, ja

Këngëtari shkodran dhe fituesi i edicionit të dytë të BBVIP, Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të ëmbël me vajzën e tij, Luna Mari.

E vogla është zgjuar nga gjumi me zërin e babit të saj, i cili po i këndonte në shtrat teksa Luna dukej që po e shijonte muzikën.

Nga ana tjetër në videon e postuar duket qartë që Kiara Tito po shijonte gjumin, ndërsa Luizi merrej me vajzën e tyre.

“Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- ka shkruar këngëtari krahas videos me të voglën e tij, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.

FOTO/ Luiz Ejlli ndan momentin e ëmbël me vajzën e tij, ja

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH