Magazinë

FOTO/ Ish-banorja e "BBV" çmend 'rrjetin', shfaqet me bikini...

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Ish-banorja e "BBV" çmend 'rrjetin', shfaqet me

Beniada Nishani është një nga modelet dhe personazhet më të dashura të ekranit.

Gjatë karrierës së saj, Beniada është njohur për fotot e saj provokuese.

Së fundmi, modelja ka ndezur rrjetin, teksa shfaqet me rroba banjo dhe rroba intime.

FOTO/ Ish-banorja e "BBV" çmend 'rrjetin', shfaqet me

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH