Magazinë

FOTO/ Haris i “Love Island Albania” humb personin e dashur

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Haris i “Love Island Albania” humb personin e dashur


Ish konkurrenti i spektaklit "Love Island", Haris ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë.

Mësohet se ai ka humbur një prej miqve të tij më të mirë, të cilin e konsideronte vëlla.

Ai ka ndarë foto dhe pamje me të, ku shihet i ndjeri që e suportonte në çdo moment.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH