Magazinë

FOTO/ Çfarë ndodhi? Egla Ceno rrëzohet nga shkallët, aktorja përfundon në spital

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çfarë ndodhi? Egla Ceno rrëzohet nga shkallët,

Mbrëmjen e djeshme para se të niste transmetimi i Post “BBV3”, ku fituesja e këtij edicioni Egla Ceno ka pësuar një incident, ku është rrëzuar nga shkallët.

Ama kjo nuk e ndaloi Eglën të ishte pjesë e Postit edhe kjo gjë u përmend në mbrëmjen e djeshme, ku Egla më pas u shoqërua në spital për të bërë kontrollet e duhura mjekësore dhe mësohet se nuk ka diçka serioze.

FOTO/ Çfarë ndodhi? Egla Ceno rrëzohet nga shkallët,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH