Magazinë

Fjoralba Ponari feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën sot moderatorja

Shkruar nga Liberale

Fjoralba Ponari feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën sot

Moderatorja e njohur shqiptare, Fjoralba Ponari është sot vajza e ditëlindjes dhe mbush sot 30 vjeç.v Duket se Fjoralba nuk e ka apak problem të tregojë moshën e saj, pasi në postimin e fundit në Instagram ajo ka publikuar një video ku fryn “30” qirinjtë.

“Ky vit për të gjithë të lindurit në 1994”, shkruan ajo krah videos humoristike.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari)

Ajo ka zgjedhur që 30 vjetorin ta festojë jashtë vendit me partnerin e saj, Françesko.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH