Magazinë

FINALJA E MADHE! Ky banor shpallet FITUESI i “Big Brother Vip3”

Shkruar nga Liberale

FINALJA E MADHE! Ky banor shpallet FITUESI i “Big Brother Vip3”

Pas javësh të tëra të mbushura me emocione, intriga dhe sfida, spektakli më i ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP Albania 3”, shpalli fituesin e tij këtë mbrëmje. Fituesi i shumëpritur është, Egla Ceno e cila arriti të fitojë zemrat e publikut dhe të marrë çmimin e madh.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo tregoi një karakter të fortë, aftësi të shkëlqyera në sfida dhe një përkushtim të veçantë në miqësitë dhe marrëdhëniet e krijuara brenda shtëpisë.

Fitorja e saj vjen pas një gare të ngushtë me konkurrentët e tjerë, të cilët gjithashtu dhanë maksimumin për të fituar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH