Magazinë

"Dukesh si shërbëtore "/ Debat i ashpër mes Rozës dhe Eglës: Edhe gjuhen e ke me lesh...

Shkruar nga Liberale

"Dukesh si shërbëtore "/ Debat i ashpër mes Rozës

Roza Lati ka dalë në oborrin e banesës së Big Brother Vip 3, ku ndodhej Jul Deda, Graciano Tagani, Egla Ceno, dhe ju ka treguar veshjen e saj.

Por një koment i Eglës, e cila i tha se dukej si shërbëtore, bëri që mes tyre të ndizej një debat ironik.

Egla: Dukesh si shërbëtore sot, e një shtëpie fisnike, por parfumin e paske shumë të mirë

Roza: Më tha Franceska si te kisha e të dielave, i thashë unë fiks për Egkën meqë ka qejf shkollat e murgjeshave

Egla: Goca kapuni te qimet e këmbëve që mi pa Graciano, jo të murgjeshat se s’ju del gjë

Roza: Edhe gjuhen e ke me lesh, futi një të rruajtme

Egla: Je veshur si një shërbëtore e një shtëpie fisnike. Mund të më sjellësh një gotë ujë

Roza: Gjithsesi Egla nuk më dëshpërova

Egla: Nuk ishte qëllimi im të të dëshpëroja. Dukesh si një shërbëtore në një  skenë teatri

Roza: Ti këto fjalë di mi goc. Të kam thënë dhe njëherë mos e përdridh muhabetin se e bën nyje nyje

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH