Magazinë

“Dua të dal nga kjo shtëpi'/ Çfarë ndodhi? Njëra vajzë kërkon largimin nga "BBV"

Shkruar nga Liberale

“Dua të dal nga kjo shtëpi'/ Çfarë ndodhi?

Pas spektaklit të djeshëm, Ledjona ka shprehur dëshirën për të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP. Ndërsa ishte në oborr duke biseduar me Eglën dhe Ervinin, gazetarja tha se nuk po i pëlqen aspak loja në BBVIP dhe se nuk ndihet vetvetja.

Më kuptoni, ju kam xhan dhe ju dua për atë që jeni dhe nuk kam asnjë lloj interesi loje. Thjesht nuk më pëlqen kjo gjëja këtu, kaq! Nuk jam unë kjo siç jam”, tha Ledjona, duke shtuar, “Dua të dal!

Ervini e këshillojë të presë dhe ta marrë vendimin më me qetësi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH