Magazinë

Donna D'Errico shumë e nxehtë në fotot e fundit

Shkruar nga Liberale

Donna D'Errico shumë e nxehtë në fotot e fundit

Ikona e Baywatch, Donna D'Errico, u shfaq shumë e nxehtë në fotot e reja që publikoi në Instagram.

Në postimin e ditës së djeshme, Donna ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër duke zbuluar të pasmet dhe shpinën e nxirë. Ndër të tjera fustani i tregonte aktores gjoksin thuajse topless për shkak se mbulimi ishte nga një tantellë e tejdukshme.

 

Donna D'Errico shumë e nxehtë në fotot e fundit

2.7 milionë ndjekës nuk mundën t’i rezistonin dhe shumë prej tyre reguan me pëlqime dhe komente.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH