Magazinë

"Donin të fshihej e vërteta"?/ Ish-banorit të "BBV" nuk i del inati me produksionin, thumbon dhe Ledion Liçon

Shkruar nga Liberale

"Donin të fshihej e vërteta"?/ Ish-banorit të

Ish-banori i "BBV" Jetmir Salaj, i cili u largua me dëshirë në spektaklin e shkuar, nuk ka reshtur së thumbuari produksionin.

Pas daljes nga shtëpia, ky i fundit krijoi situata të pakëndshme në studio e ndërsa moderatori Ledion Liço e ftoi të largohej duke mos i dhënë më shumë mundësi qëndrimi në studio.

Pas largimit, ai zhvilloi një video live teksa ‘paralajmëroi’ se do të nxirrte produksionin sheshit për çdo padrejtësi të bërë ndaj tij duke sqaruar një për një çdo gjë që publiku ndoshta nuk e ka ditur më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH