Magazinë

“Do e marr me vete…”/ Babai i Heidit vjen në shtëpinë e “BBV”, a e takoi Romeo “vjehrrin” e tij?

Shkruar nga Liberale

“Do e marr me vete…”/ Babai i Heidit vjen në

Babai i Heidi Bacit vizitoi banoren në natën finale të “Big Brother VIP 3”.

“Më ke bërë krenar nga edukata, sjellja jote. Do dalësh me kokën lart. Ma shkrini se do e marr me vete”, iu drejtua ai vajzës kur hyri në shtëpi.

Nuk mund të mungonte takimi i tij me Romeon, i cili ishte tejet emocionues. Romeo i kërkoi ndjesë Heidit për çdo lot që ajo ka derdhur në shtëpi.

Do doja të kërkoja shumë ndjesë për çdo lot që Heidi i ka prej meje. Kam pas merakun e prindërve që jeni ju dhe Lajlja, shoresoj dhe do lutesha që Heidit mos ti shikoni asnjëherë lotët”-u shpreh Romeo i emocionuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH