Magazinë

Do bëjmë një fëmijë! Meritoni bën plane për familjen me Ilnisën. Ja çfarë thotë tjetër ai...

Shkruar nga Liberale

Do bëjmë një fëmijë! Meritoni bën plane për

Ilnisa dhe Meritoni po mendojnë që të hedhin hapin e madh, për të sjellë në jetë një fëmijë së bashku.

“Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave?” e pyeti Roza Lati, ndonëse Meritoni tregoi se së shpejti po i mbush 29-vjeç dhe dëshiron që të bëjë edhe një fëmijë tjetër

Pjesë nga biseda:

Erjola: Mua nuk më ndodhi dashuri po një shoqëri

Meritoni: Unë e Ilnisa e hamë bukën prej gojës së njëri-tjetrit

Erjola: Edhe ne hamë me të njëjtin piruMeritoni: Si mundesh ta krahasosh se unë me Ilnisën dua të krijoj familje dhe të bëj një bebush të vogël

Erjola: O ishalla, vetëm të të bëj…

Meritoni: Ishalla o Zot ndodh një qikush i vogël

Roza: Një fëmijë është gjë e madhe

Meritoni: Po kismet Zotit ndodh ishalla

Roza: Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave

Meritoni: Mos e thuaj ashtu sepse po bëj 29-vjeç dhe dua të bëj edhe një bebush për qef

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH