Magazinë

Dijonisi konfuzon banorët: Ju kanë bërë tatuazh, emrin e keni nëpër mure

Shkruar nga Liberale

Dijonisi konfuzon banorët: Ju kanë bërë tatuazh, emrin e

Dijonis Biba është rikthyer në “Ferma VIP” e bashkë me të edhe batutat që e karakterizojnë. Ai përshkroi “botën jashtë” për fermerët, duke thënë se njerëzit jashtë po çmenden për Xhesikën. Ai tha se për Baby G po bëhen tatuazhe dhe për Ditean grafite nëpër muret e Tiranës.

Pjesë nga biseda:

Albano: Në Tiranë 64 gradë ë, kishte filluar zjarr

Dijonisi: Jo, jashtë është freskët nëpër Tiranë

Dijonisi: Janë tërbuar pas teje (drejtuar Xhesikës). Baby G e kishin bërë tatuazh

Xhesika: Ja, filloi

Ditea: Po mua më ka bërë njeri tatuazh

Dijonisi: Ta kanë shkruar emrin nëpër muret e Tiranës, me dal nëpër Tiranë vetëm emrin tënd shikon.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH