Magazinë

Brenda shtëpisë “20 milionë dollarëshe” të Fatmir Hysenbelliut!

Shkruar nga Liberale

Brenda shtëpisë “20 milionë dollarëshe” të

Fatmir Hysenbelliu i njohur ndryshe me emrin Oni, pavarsisht faktit se ka bërë një karrierë të suksesshme në futboll, njihet më tepër për lidhjet që ka pasur me vajzat e showbizit.
Së fundmi ai na ka treguar disa foto nga shtëpia e tij 20 milion dollarëshe në Tiranë.

Brenda shtëpisë “20 milionë dollarëshe” të

Ajo që vlen të përmendet është pamja fantastike dhe arredimi i shtëpisë. Një pishin e madhe evendosur jasht dhe një pamje nga qyteti ishin ato që na tërhoqën vëmendje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH