Magazinë

Bora Zemani shtatzënë! Ja VIDEOJA që konfirmon këtë moment të bukur, (Donaldi prek barkun e moderatores)

Shkruar nga Liberale

Bora Zemani shtatzënë! Ja VIDEOJA që konfirmon këtë

Një lajm tepër i bukur është deklaruar nga Bora Zemani e cila ka konfirmuar se është shtatzënë. Para pak minutash nëpërmjet një video në rrjetin social Instagram, lajmi i bukur se Bora dhe Donaldi do të bëhen prindër është konfirmuar.

Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete! 

Kështu është shprehur Bora teksa prek barkun e saj dhe në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH