Magazinë

"Besi pi drogë, Xhensila lëviz me bodigard"/ Reperi i njohur bën deklarata shokuese: Ja pse u ndanë ata!

Shkruar nga Liberale

"Besi pi drogë, Xhensila lëviz me bodigard"/ Reperi i njohur

Deklaratat shokuese të personazhit të Tik-Tokut, Kleviol Ahmeti kanë revoltuar këngëtaren Xhensila Myrtezaj, e cila si rrallë herë është kundërpërgjigjur, duke parlajmëruar masa ligjore.

Xhensila ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin e saj duke gënjyer dhe manipuluar, do të përballet me përgjegjësi juridike.

Por çfarë tha Klevio në video, në një kohë kur çifti Besi-Xhensila janë trazuar nga thashethemet që qarkullojnë në media se po shkojnë drejt ndarjes?


Klevio hodhi disa akuza të rënda, duke deklaruar se Besi është përdorues droge, ndërkohë që Xhensila lëviz me truproja dhe aludoi se është lidhur me bosin e drogës Eldi Dizdari.

“Ai emri A.D, gruan e tij e ka mbyllur në bunker me 4 shërbëtore, dhe e do Xhensilën që të bëjë çuna.

Ka marrë Xhensilën se i duket se bën çuna, Xhensila ecën me bodyguard.


Besi ka frikë nga bodygardi, Besi t’ia fusë ndonjë vizë dhe të këndojë sarilen.

Kjo donte të më fuste njëherë në burg mua, nuk lë lokal pa shkuar dhe pa nxjerrë b***ën.

Na kapi frika Xhensila”, shkruan Cllevio.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH