Magazinë

Bebe Rexha “hot” në fotot e fundit, por gjithë vëmendjen e mori përshkrimi në shqip

Shkruar nga Liberale

Bebe Rexha “hot” në fotot e fundit, por gjithë

Bebe Rexha, këngëtarja me famë ndërkombëtare që i ka bërë jehonë vendin tonë me hitet e saj, nuk e ka mohuar kurrë origjinën. Madje ajo gjen shpesh raste për të përshëndetur në gjuhën shqipe, apo festuar më këngë e valle tradicionale shqiptare.

Së fundmi, vëmendjen e ka marrë një postim i saj në rrjete sociale, ku shfaqet në formë dhe mjaft tërheqëse. Ylli shqiptar në përshkrimin e kësaj fotoje ka zgjedhur të “flasë” në shqip: Ku gjen më mirë?

Kaq ka mjaftuar që fotoja të marrë vëmendjen e gjithë shqiptarëve të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer postimin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH