Arte

Këto janë 5 këngët më të klikuara shqiptare! Disa nuk i prisnim në renditje...

Shkruar nga Liberale

Këto janë 5 këngët më të klikuara shqiptare! Disa

Këto janë këngët më të klikuara shqiptare deri më sot.

Era Istrefi - Bon Bon

Aktualisht kjo këngë numëron 917milionë shikime që nga publikimi i saj 8 vite më parë.

Dhurata Dora & Soolking - Zemër

Në vendin e dytë është “zemër” e Dhurata Dorës me 838 Milionë shikime. Një superbashkëpunim me Soolking.

Silva Gunbardhi & Mandi Nishtullës - Të ka lali xhan

Sigurisht që listës nuk kushte si t’i mungonte hiti “Te ka Lali xhan” me 726 Milionë shikime. Një bashkëpunim i Silva Gunbardhit, Mandi.

Kida x Ledri x Butrinti - Dale

Në vendin e 4 është “Dale” e Kidës, Ledrit dhe Butrintit me 176 milionë shikime.

Enca & Noizy - Bow Down

Dhe e fundit Bow down e Encës dhe Noizyt me 174 Milionë shikime.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH