Arte

Frederik Ndoci nuk ‘përmbahet’ pas takimit: Bëra “të famshëm” Ismail Kadarenë. Ja për çfarë biseduam

Shkruar nga Liberale

Frederik Ndoci nuk ‘përmbahet’ pas takimit: Bëra
Këngëtari i mirënjohur Frederi Ndoci ka ndarë një foto me shkrimtarin e madh Ismail Kadare, të cilin e ka takuar rastësisht në një nga kafenetë e tij të preferuara. Ndoci veçse artist, njihet edhe për humorin e tij, ndaj e ka shoqëruar foton me nota satirike.

Postimi i Frederik Ndocit:

Thash po e baj pak të famshëm këtë burrin.
Dhe ia thashë: - Zotni hajt ta bëjmë një foto të bëj vip…
Si mendoni me çfarë fraze i thashë lamtumirë?!
Shëndet e jetë e të paçim…Ismail.

Me pas nja tre barsoleta ala shkodranshe për gjirokastritët..
I dashur plak i urtë …Edhe un të kam hedhur ndonjë gur në rrapin tand dimencional por gur për flutura…por guri ka qenë jo pambuk…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH