Magazinë

Amos Zaharia flet për herë të parë për divorcin e motrës së tij! Ja si e komenton aktori situatën

Shkruar nga Liberale

Amos Zaharia flet për herë të parë për divorcin e

I ftuar në “Cherry on Top” mbrëmjen e sotme ka qenë Amos Zaharia i cili ka folur për herë të parë për ndarjen e motrës së tij Elia Zaharia, me Princ Lekën, dhe situatën e rënduar pas daljes së videos së sherrit mes tyre.

I pyetur nga Bora Zemani rreth gjendjes së Elias dhe a është qetësuar ndopak situata, Amos u shpreh se tani gjërat janë qetësuar, por kur ndodhi situata ishte shumë traumatike.

“Ishte një gjë e pakëndshme, por që do bëjë të vetën dhe do të kalojë. Gjendja është qetësuar tani. Kur erdhi ‘dallga’, ‘cunami’, erdhi si shumë traumatike, por koha rregullon çdo gjë”, u shpreh ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Cherry On Top ???? (@cherryontop.tch)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH