Magazinë

Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vite më të re

Shkruar nga Liberale

Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vite më të re


Aktori i njohur hollivudian dhe partnerja e tij 53-jeç me e vogel, Noor Alfallah, jane fotografuar se bashku ne Beverly Hills dhe duket se fifti i ka zgjidhur problemet që lindën ne lidhje pas lindjes se femijes se tyre te pare se bashku.

Në fotot e publikuara ekskluzivisht nga Page

Six, Pacino dhe Nooe shiheshin duke lene nje darke intime ne E. Baldi ne Beverly Hills.

Alfallah u ul ne sediljen e shoferit, ndersa Pacino zuri vendin e pasagjerit pas takimit te perbashkët dhe u nisen ne drejtim te panjohur.

Duket se ka shtuar disa kilograme me tepër dhe pershtypjen e pergjithshme nuk e kanë permiresuar as floket e shprishur dhe rrobat e gjëra.

"Une nuk do ta quaja kete nje takim. Duket mé shume se ajo e mori atë për një shtitje", beri shaka nje perdorues i Twitter.

Është hera e pare që Pacino dhe Alfallah - të cilët mirepritën djalin Romano ne qershor 2023 - janë pare se bashku q nga perfundimi i betejës së tyre per kujdestarine kater muaj me pare.

Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vite më të re

 

 

 

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH