Magazinë

Aktori i "I vetëm në shtëpi" shfaqet i ulur në karrocë! Si është gjendja e tij? (Foto)

Shkruar nga Liberale

Aktori i "I vetëm në shtëpi" shfaqet i ulur në

Tim Curry, aktori britanik i kujtuar për rolin e tij në filmin Home Alone 2, është parë pas një kohe të gjatë.

Aktori, i cili në film luante personazhin e recepsionistit Z. Hector, është filmuar në rrugët e Los Angeles dhe gjendja e tij e rënduar shokoi fansat.

Siç raportohet, aktori 78-vjeçar është në karrocë pas pasojave të rënda të një goditjeje në tru.
Familja e tij e mbajti të fshehtë shëndetin e tij për një kohë të gjatë dhe fansat u pikëlluan nga pamja e gjendjes së tij.

Aktori i "I vetëm në shtëpi" shfaqet i ulur në

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH