Magazinë

A do ta blinit! Balenciaga sjell byzylykun në formë ngjitësi me çmim shumë të lartë

Shkruar nga Liberale

A do ta blinit! Balenciaga sjell byzylykun në formë ngjitësi me

Markat luksoze të modës kanë një reputacion për lansimin e produkteve unike.

Këtë herë, brendi luksoz Balenciaga, që shpesh bëhet lajm për produktet e saj të çuditshme, lansoi një byzylyk që duket fiks si një ngjitës.

Produkti duket fikës si shirit ngjitës, i pajisur me logon e brendit Balenciaga dhe kushton afro 4,000 dollarë.

Byzylyku i çuditshëm u prezantua gjatë koleksionit të Javë  së Modës në Paris, vjesht/dimër 2024 në fillim të këtij muaji.

Produkti ka shokuar përdoruesit në internet të cilët janë tallur me byzylykun në rrjetet sociale.

Nuk është hera e parë që Balenciaga, nxjerr produkte të çuditshme.

 
 
 

A do ta blinit! Balenciaga sjell byzylykun në formë ngjitësi me

A do ta blinit! Balenciaga sjell byzylykun në formë ngjitësi me

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH