Magazinë

A do kthehej po të kishte biletë? Ja si i përgjigjet Romeo (Video)

Shkruar nga Liberale

A do kthehej po të kishte biletë? Ja si i përgjigjet Romeo

Më 25 Maj është finalja e madhe e Big Brother Vip. Disa prej banorëve të shtëpisë vazhdojnë të kenë biletë kthimi që u jep atyre mundësinë të kthehen sërish në shtëpi në rast se eliminohen nga publiku. Në një bisedë me Erjolën dhe Gracianon, mbrëmjen e djeshme, Romeo është pyetur nëse do të kthehej sërish në shtëpi nëse do të kishte biletë kthimi. Ai u përgjigj me jo, më pas tha se biletën e ka humbur dhe se e ka kërkuar në gjithë shtëpinë por nuk e ka gjetur. (lexo këtu)

Pjesë nga biseda:

Romeo: Kam po se di ku e kam, më ka humbur

Erjola: A do të ktheheshe po të kishe biletë?

Romeo: Jo. E kam humbur biletën. Të betohem, e kam kthyer të gjithë dhomën por e kam humbur

Meritoni: A mendon se është 3-she apo 4-tërshe? (për finalistët)

Erjola: Dua që të jetë 3-she.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH