Magazinë

" Të vdes për ty o ndyrësira ime "/ Egla 'thumbon' Françeskën: Nuk je bërë ti me tall b*thën me mua

Shkruar nga Liberale
" Të vdes për ty o ndyrësira ime "/ Egla

 Mbrëmjen e djeshme pas një debati të ashpër të prime-it ambienti i shtëpisë së "BBV" u kthye në diskutime të ashpra mes banorëve.

Debate pati mes Erjolës e Meritonit, Julit e Romeos, Romeos e Liamit, por po ashtu nuk mungoi as një ironi me gjuhë të ashpër mes Franceskës dhe Eglës.

Teksa Egla lahej në pishinë, Franceska i hedh trëndafila drejt saj dhe me ironi i thotë:

“Bravo, të vdes fare unë për ty o ndyrësira ime, vec dashuri e puthje do kesh nga unë. Dashurinë tani e tutje e ke vetëm nga unë, të premtoj, ajo meriton gjithçka mbrapsht, kam dëgjuar mjaftueshëm, nuk është bërë Egla Ceno me tall b*thën me mua”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH