Showbiz

" Kemi bërë s*ks në garazh", modelja rrëfen 'çmenduritë' e lidhjes me Valentino Rossin

Shkruar nga Liberale

" Kemi bërë s*ks në garazh", modelja rrëfen

Modelja e njohur italiane Francesca Sofia Novello, bashkëshortja e ish-pilotit ikonë të MotoGP, Valentino Rossi, ka rrëfyer disa të pathëna nga jeta e tyre private. 

Ajo ka treguar se së bashku kanë kryer marrëdhënie në garazh, përpara garave.

“Unë kam qenë një nga vajzat që mbaja çadrat e pilotëve para garës dhe aty jemi njohur së bashku”, – tha Sofia Novello, tashmë 30 vjeçe.

Në një intervistë për Diletta Leotta, ajo u shpreh:

“Kemi bër bërë disa herë dashuri në garazh. Natyrisht që aty janë shumë skuadra e shumica e personave janë meshkuj, por ka edhe vajza që kujdesen për mikëpritjen dhe komunikimin. Aty ka nisur historia ime me Valentino Rossi. Pilotët nuk kanë kohë për t’i dedikuar kohës së tyre. Nëse ndodh le të ndodhë. Kur ka ndodhur kjo ne ishim një çift. Kisha kohë që shkoja në gara me Valentino dhe flinim së bashku. Ndoshta jo të shtunën para garës, por gjatë fundjavës”, tha modelja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH