Magazinë

" I kam q* ro*t..."/ Fjalë skandaloze në ‘Për’puthen’/ Buçi i kthehet Erikës: O vari*****

Shkruar nga Liberale

" I kam q* ro*t..."/ Fjalë skandaloze në

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision.

Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me Erikën dhe siç duket ka krijuar një ‘simpati’ për të dhe ky gjest nuk i pëlqeu.

Fillimisht ai e ‘paralajmëroi’ që të mos e bënte atë kërcim duke bërë be djemtë e tij, mirëpo Erika as që ja hodhi sytë.

Aty konkurrenti është çmendur teksa ka nisur fyerjet ndaj saj: ‘Për kokë të çunave po të them unë, o k***, i kam q* ro*t, për kokë të çunave thash, kam bërë be çunat! Puthe iher për Buçin tat, unë bëra be fëmijët o plak. O vari*****. Më plasi mu mo…’- shprehet Buçi i revoltuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH