Showbiz

Maestro jep detaje nga takimi me Olta Gixharin jashtë Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale
Maestro jep detaje nga takimi me Olta Gixharin jashtë Big Brother Vip

Ish-banori i Big Brother Vip, Armaldo Kllogjeri, ose Maestro siç thirrej në shtëpinë e “Big Brother VIP”, është një nga banorët më të komentuar të këtij edicioni të dytë të ‘reality show-t’.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në “Shqipëria Live” , dhe ndër të tjera ka folur për raportin e tij me Oltën dhe për takimin që ka patur me të jashtë shtëpisë.

“Oltën e kam takuar mbrëmë, por nuk folëm dot shumë sepse njerëzit nuk po na linin. Tani kemi lënë një takim të dytë, ku të jemi pak më të qetë. Olta dhe Luizi kanë qenë lokomotivat, ne të tjerët kemi qenë vagonë. Nga hyrjet e reja, Bledi me pëlqen më shumë dhe ka sjellë dinamika, të tjerët janë njësoj”, tha Maestro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH