Showbiz

“Ma do kokrra e qejfit të jem…”- Ermiona Lekbello sqaron raportin me Luiz Ejllin: Është fitimtar, e kam zemër

Shkruar nga Liberale
“Ma do kokrra e qejfit të jem…”- Ermiona Lekbello sqaron

Ermiona Lekbello, ish-konkurrentja e "BBVIP2" ka sqaruar raportin që ajo ka me fituesin e këtij edicioni, Luiz Ejlli.

Ajo tha se Luizin e konisderon zemër dhe se lajmet nëpër portale janë manipulime.

“Unë atë që doja të bëja për Luizin, e bëra. Ai është fitimtar, gjërat e tjerë s’më interesojnë. Unë doja që Luizi të ishte fitues dhe është. Se thonë ushtare… po më do qejfi jam dhe ushtare, më do qejfi jam dhe fanse, kur më do qejfi bëj çfarë të më dojë kokrra e qejfit”, tha ndër të tjera ajo në emisionin “Ftesë në 5”.

Lekbello shtoi se Luizin e ka ftuar në Monaco, aty ku ai do të shkojë bashkë me katër njerëz të tjerë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH