Aktualitet

Lushnje/ Përmbyset zetori, 10-vjeçarja niset drejt Spitalit të Traumës

Shkruar nga Liberale
Lushnje/ Përmbyset zetori, 10-vjeçarja niset drejt Spitalit të

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e kësaj të shtune në Lushnje.

Sipas News24, një zetor është përmbysur e për pasojë janë plagosur 3 persona.

Mësohet se në mjetin bujqësor ishte gjyshi me nipin dhe mbesën.

Vajza 10-vjeçare ka marrë plagë më të rënda dhe është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH