Showbiz

Luizi tregon planet mbi familjen dhe ardhjen e një fëmije në jetë: Ashtu siç thotë Kiara, do…

Shkruar nga Liberale
Luizi tregon planet mbi familjen dhe ardhjen e një fëmije në

Këngëtari Luiz Ejlli i ftuar në "Fiks Fare" ka treguar planet mbi familjen dhe në lidhje me ardhjen e një fëmije në jetë.

Ai u shpreh se do i'a lënë kohës, dhe se familja për të është e shenjtë.

“Familja është gjë e shenjtë, e kam dhe do ta kem gjithmonë, do ia lëmë kohës. Do e lëmë të rrjedhë”, tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH