Showbiz

Luizi tregon dy bashkëpunëtorët e tij, Olta: Nuk është se vetëm ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon. Bravo

Shkruar nga Liberale
Luizi tregon dy bashkëpunëtorët e tij, Olta: Nuk është

Situata brenda shtëpisë mes Oltës dhe Luizit duket se është akoma e tensionuar.

Ky i fundit mbrëmjen e djeshme pas spektaklit i pyetur nga Olta ka treguar dy bashkëpunëtorët e tij gjatë lojës që ka bërë në shtëpi dhe kjo ka ardhur si thikë pas shpine për Oltën.

Ai ka treguar se bashkëpunëtori i parë është Maestro, kurse i dyti është Kristi.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Vetëm me dy persona kam bashkëpunuar në këtë shtëpi.

Olta: Hhh një jam unë?

Luizi: Më lerë ta them unë. Bashkëpunëtori im që prej ditës së parë ka qenë El Maestro.

I dyti ka qenë gjithmonë i fshehtë ai është Kristi.

Olta: Perfekt. Nuk është se vetëm ma ke ngul thikën, tani po e rrotullon. Bravo, bravo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH